Press here to visit the Homepage Press here to contact us.
Wednesday, 14. November 2018  


Καλώς ήρθατε στο Βιοτεχνικό Πάρκο Ρεθύμνου (  ΒΙΟΠΑ ) Εδώ μπορείτε να βρείτε όλα τις πληροφορίες, έγγραφα, αιτήσεις που αναζητάτε σχετικά με το ΒΙΟ.ΠΑ. Ρεθύμνου.

 

Red Herring Global 2008, 200 Finalists

7 Signal Other www.7signal.com
Accordent Technologies Software www.accordent.com
Acquia Other www.acquia.com
Advanced Diamomd Technologies Other www.thindiamond.com
Air Semiconductor Communications www.air-semi.com
Aito Technologies Software www.aitotechnologies.com
Akamedia Entertainment & media www.akamedia.net
AlaTest Other http://alatest.com/
Albumprinter Entertainment & media www.albumprintersoftware.com
Alenty Internet & services www.alenty.com
Alert Logic Software www.alertlogic.com
Altai Technologies Limited Communications www.altaitechnologies.com/
Amiando Internet & services www.amiando.com
Amimon Communications www.amimon.com
AnchorFree Internet & Services www.anchorfree.com
Aptilo Communications www.aptilo.com
aquaMobile Communications www.aquamobile.es
Arieso Communications www.arieso.com
Asia Online Internet & services homebase.asiaonline.net/
Attensity Software Computing www.attensity.com
Aurigo Software www.aurigo.com
Axes Systems Internet & Services www.axes.pl
Babytree.com internet & services www.babytree.com
Ball-It Oy Other www.ball-it.com
Baynote Software www.baynote.com
Beijing ACCB Biosciences www.accb.com.cn
Beijing Infobird Software Software www.infobird.com.cn
BioGasol Energy www.biogasol.dk
Bloxx Computing www.bloxx.com
BoxSentry Pte Internet & Services http://boxsentry.com/
BPOVIA Other www.bpovia.com
Brickfish Internet & Services www.brickfish.com
BuyVIP Internet & Services www.buyvip.com
C2Networks Entertainment & media http://www.c2networks.tv/
Carryquote Software www.carryquote.com
Central Desktop internet & services www.centraldesktop.com
China Ticketing internet & services www.chinaticketing.com
Chitika Other www.chitika.com
ClairMail Other www.clairmail.com
ClubCooeee Entertainment & Media www.clubcooee.com
Codenomicon Security & Defense www.codenomicon
Collanos Software Software www.collanos.com
Confidex Communications www.confidex.fi
CoreBridge Software www.corebridge.com
Coskata Energy www.coskata.com
Crysoptix KK Communications www.crysoptix.com/
Cswitch Corporation Communications www.cswitch.com
Dapper Internet & Services www.dapper.net
Dezide Internet & Services www.dezide.com
Doodle Internet & Services www.doodle.com
eiQNetworks Security & Defense www.eiqnetworks.com
ekaabo (communipedia) Internet & Services www.communipedia.com
eleven Internet & Services www.eleven.de
Ether Optronics Other www.ethero.com
Experteer Internet & Services www.experteer.com
FunkySexyCool Internet & Services http://www.funkysexycool.com
Floobs Entertainment & Media www.floobs.com
Funshion Other www.funshion.com
Fusion-io Computing www.fusionio.com
G.ho.st Computing www.g.ho.st/
GameDuell Entertainment & media www.gameduell.com
Gameforge Entertainment & media www.gameforge.de
Geewa Entertainment & Media www.geewa.com/
GFI Security Solutions Software www.gfi.com
Gigle Semiconductor Other www.gigle.biz/
Go Super Communications www.gogo.com/
Gohello Communications www.gohello.com/en/
Goojet Internet & Services http://www.goojet.com/
Groundhog Technologies Communications www.ghtinc.com/
Guidewire Software www.guidewire.com
HammerKit Internet & Services www.hammerkit.com
H-care Internet & Services www.h-care.it/
Hiu! Media Advertising & Communications www.hiumedia.com/
hybris Software www.hybris.com
Ice Energy Cleantech www.ice-energy.com
ID Interactive Internet & Services www.idinteractive.net
IDENTEC SOLUTIONS Other www.identecsolutions.com
imagiin Internet & Services www.imagiin.com/
IMImobile IT Consulting and Services www.imimobile.com/
Ingenia Security & Defense www.ingeniatechnology.com/
INSIDE Contactless Other www.insidecontactless.com
Intrasoft Internet & services www.intrasoft-intl.com/
IQ Wind Energy www.iqwind.com/
I-Wood Software www.i-woodINTL.com
iYogi Internet & Services www.iyogi.net/
JumpTap Entertainment & media www.jumptap.com
Komli Media/PubMatic Internet & Services www.komli.com
Language Direct internet & services www.lanugagedirect.net/
LINE KONG Software www.linekong.com/
Lionic Security & Defense www.lionic.com/
Live Gamer Entertainment & media www.livegamer.com
Lulu.com Internet & services www.lulu.com
MadCap Software Software www.madcapsoftware.com
mail.com media corporation Internet & services www.mail.com
Mann India Software www.mann-india.com/
Maveric Systems Software www.maveric-systems.com/
Mcheck Internet & Services www.mchek.com
Mediaclippings Entertainment & Media https://www.mediaclipping.de/
Medialets Other www.medialets.com
mediapeers Entertainment & Media www.mediapeers.com/
Medio Systems Other www.medio.com
mfoundry Mobile www.mfoundry.com
Millenial Media Entertainment & media www.millennialmedia.com
Mindlogicx Software www.mindlogicx.com/
Mobank Internet & Services www.mobank.co.uk/
Mobilegov Security & Defense www.mobilegov.com/
Mobiluck Internet & Services www.mobiluck.com
Mocana Security & Defense www.mocana.com/
Mochila Communications www.mochila.com
Momail Communications www.momail.com/
Multimedia Display Technologies IT Consulting and Services www.mmdt.cc/
Museeka Internet & Services www.museeka.com/
Muxlim Inc Internet & Services www.muxlim.com
N4 Systems Software www.n4systems.com
Nanamini Communications www.nanamimi.com/
Nanoradio Technologies Communications www.nanoradio.com
Nanostellar Technologies Other www.nanostellar.com
National Pasteurized Egg Other www.safeeggs.com
NComputing Computing www.ncomputing.com
Netprice Services Internet & Services www.adoroi.com/
Nevis Networks Security & defense www.nevisnetworks.com
New Bay Software Communications www.newbay.com
Newstin Internet & Services www.newstin.com/
Nexant Software www.nexant.com
Nextwave Biomedical Biosciences www.nwbiomedical.com
NGPay Mobile www.ngpay.com/site/
Nimbuzz Internet & Services www.nimbuzz.com
Nomad Digital Communications www.nomadrail.com
Novazone / Purfresh Cleantech www.purfresh.com
Nulogy Software www.nulogy.com/
oDesk Internet & services www.oDesk.com
Ohanae Software and Defense www.ohanae.com/
OmniDate Internet & services www.omnidate.com
Origin Biomed Biosciences www.originbiomed.com
Oversight Systems Software www.oversightsystems.com
Overture Netowrks Internet & services www.overturenetworks.com
Oxy Systems Inc Internet & services www.oxysys.com
Packetvision Communications www.packetvision.com
PageOnce Internet & services www.pageonce.com
Panaya Internet & services www.panayainc.com
ParAccel Computing www.paraccel.com
Peptalk Software www.bedo.cn/
Pinc Solutions Other www.pincsolutions.com
Player X Entertainment & media www.playerx.com
PopMedia Sodtware www.51cpm.com/
ProGenTech Limited Biosciences www.progentech.com
Pudding Media Entertainment & media www.puddingmedia.com
Pulse Group Software www.pulse-group.com/
Qiro Software www.qiro.de
Q-layer Internet & services www.qlayer.com
Qype Communications www.qype.co.uk
Range Fuels Energy www.rangefuels.com
Readiminds Entertainment & media www.readiminds.com/
Real Time Content (RTC) Internet & services www.realtimecontent.com
RecordTV Internet & Services www.recordtv.com/
Revolt Technology Cleantech www.revolttechnology.com
RingCentral Internet & services www.ringcentral.com
Santrum Networks Communications https://dsti.santrum.com/
Scalent Systems Software www.scalent.com
Sclipo Internet & services www.sclipo.com
SECU4 Security & defense www.secu4.com
SecureActive Software www.securactive.net
SEVEN Software www.seven.com
Sevenload Internet & services www.sevenload.com
Severa Oy Internet & services www.severa.com
Silobreaker Internet & services www.silobreaker.com
Silver Spring Networks Energy www.silverspringnetworks.com
SimpleFeed Communications www.simplefeed.com
Sloka Telecom Communications www.sloka.in/
Smilebox Internet & services www.smilebox.com
Solaiemes Mobile www.solaiemes.com
SpinX Biosciences www.spinx-technologies.com
Startforce KK Software www.startforce.jp/
Stoke Communications www.stoke.com
Tailgate Technologies Internet & Services www.tailgatetechnologies.com
Telepin Communications www.telepin.com
Temobi Communications www.temobi.com/
Terranet Communications www.terranet.se
The Orchard Entertainment & media www.theorchard.com
Think Global Communications www.thinkglobal.net
Tideway Systems Internet & services www.tideaway.com
Touchmedia Interactive Media www.touchmedia.cn/
Trampoline Systems Software www.trampolinesystems.com
trivago Internet & services www.trivago.co.uk
UBIqube Security & defense www.ubiqube.com
UbiquiSys Communications www.ubiquisys.com
Ultizen Games Entertainment & media www.ultizen.com/index.asp
urmap Communications www.urmap.com/
Veridiem Software www.veridiem.com
Vidient Security & defense www.vidient.com
Virent Energy Systems Energy www.virent.com
Visto Communications www.visto.com
Vyatta Communications www.vyatta.com
Where Are You Now Social Net www.wayn.com
Wits Interactive IT Consulting & Services www.witsindia.com/
Wonga Internet & services www.wonga.com
WorkLight Software www.myWorkLight.com
Wrike Software www.wrike.com
Wua.la Internet & services www.wuala.com
wunderLOOP Media Services Internet & services www.wunderloop.com
Xceedium Security & defense www.xceedium.com
Xcerion AB Software www.xcerion.com/
YouSendIt Internet & services www.yousendit.com
Zeachem Energy www.zeachem.com
Zoomin Internet & services www.zoomio.com
Zoomorama Internet & services www.zoomorama.com
Zycus Software www.zycus.com
Zygo Communications Communications www.zygocommunications.com

 

 

 

 



 

 


powered by HOTSoft.gr
ιντερνετ, δίκτυα & τηλεπικοινωνίες